Активізація інвестицій у виробничу діяльність: що потрібно підприємцям від держави

13.12.21

264833660_266128972214770_2311167200677430927_nСЕО “Укрпромзовнішекспертизи” Володимир Власюк є головою комітету з питань промислової модернізації при ТПП України. Цього року Палата звернулася до Офісу Президента України з пропозицією проголосити 2022-2024 рр., роками індустріального розвитку України

Враховуючи високу актуальність продовження в державі курсу нового індустріального розвитку країни, залучення інвестицій та побудови інноваційної промислово-аграрної моделі розвитку економіки, 9 грудня 2021 року відбулося спільне  засідання трьох комітетів підприємців при ТПП України: з питань промислової модернізації, по державно-приватному партнерству, з податкових питань.

Новітній індустріальній розвиток України передбачає нарощування обсягів капітальних інвестицій у створення і модернізацію виробничих потужностей. Однак, цей процес на сьогодні є повільним і фактично залишається таким останнє десятиліття і тому темою засідання було «Активізація інвестицій у виробничу діяльність: що потрібно підприємцям від держави». До обговорення було запропоновано наступні питання:

  • Яка державна допомога потрібна бізнесу для спорудження і модернізації виробничих об’єктів.
  • Чи достатньо стимулів у прийнятих законах про «Індустріальні парки» та «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями» і як працює це законодавство.

У заході взяли участь підприємці, які займаються виробничою діяльністю, здійснюють або планують інвестувати у виробничі потужності, представники міністерств, народні депутати.