Послуги в сфері ТЦУ

Основними послугами Укрпромзовнішекспертизи в сфері ТЦУ є:

Poslygy TCYЦінові довідки – інформація про рівень цін на товари та послуги, скоригована і приведена до Ваших умов порівнянності, таким як, умови поставки, період часу, регіон тощо

Мета отримання: трансфертне ціноутворення, а саме: підготовка звітів, обґрунтування вибору методу згідно з ПКУ (пункт 39.3. Методи встановлення відповідності умов контрольованої операции принципом “вітягнутої руки”), визначення методик коригування цін тощо

Джерела інформації – дані міжнародних товарних бірж, таких як: Лондонська біржа металів (LME), Чиказька товарна біржа (CME), Нью-Йоркська товарно-сировинна біржа (NYMEX), Чиказька торгова палата (СВОТ), Міжнародна нафтова біржа (IPE), Індонезійська, Токійська та Малазійська Біржі, державна товарно-сировинна біржа Туркменістану і т.ін., дані Світового банку, «Індекс Мунді», дані міжнародних аналітичних видань, досліджень, публікацій, таких як: «AsianMetal», «МetalBulletin», «ICIS» , «Platts», «SteelOrbis», «SteelHome», «Chem99.com», «Псіхея. НАФТОВІ КОТИРУВАННЯ України», «Нафтопродукти», «Євразійський хімічний ринок», «Інформація по ринку коксівного вугілля і коксу», «Бюлетень автотоварознавець», «Ринок брухту чорних металів в Україні та світі»,  спеціалізоване видання «АПК-Інформ», «аналітичний проект короткострокового прогнозу цін на металопрокат» і т.д., дані спеціалізованих торговельних майданчиків, а також власні методики, формули й укрупнені показники.

Порядок отримання: відправляєте електронною поштою або факсом лист-звернення з питанням щодо товару і ринку.

Терміни виконання в середньому становлять: від 7 до 15 робочих днів і залежать від обсягів і складності роботи. Точний термін надання послуг визначається експертом в процесі обробки необхідних документів.

Моніторинг цін – постійний або періодичний моніторинг цінової інформації щодо можливого рівня цін на товари та послуги на конкретному ринку з урахуванням умов поставки, за конкретний період часу, створення баз даних для клієнта.

Також ДП «Укрпромзовнішекспертиза» пропонує послуги з моніторингу цін на окремих ринках.

Мета отримання: аналіз і прогнозування цін на ринках товарів і послуг, що дозволяє завчасно виявити необхідність використання ТЦУ і коригувати ціни в процесі операційної діяльності, а також для планування при здійсненні закупівель, планово-економічної діяльності, трансфертного ціноутворення тощо.

Порядок отримання: відправляєте електронною поштою або факсом лист-звернення з питанням щодо товару і ринку – приклад листа-звернення.

Терміни виконання залежать від обсягу і складності роботи та визначаються після отримання відповідного звернення.

Методичні рекомендації та методики щодо коригування цін і приведення до умов угоди замовника.

Мета отримання: коригування цінової інформацій світових бірж, аналітичних агентств і видань, приведення її до умов контракту.