Методичні рекомендації

secret2Дослідження співвідношення цін внутрішнього ринку України і Росії та цін імпорту в Україну будівельних матеріалів.
secret3Методичні рекомендації з використання коефіцієнтів співвідношення цін внутрішнього ринку України і Росії та цін імпорту в Україну будівельних матеріалів при аналізі відповідності контрактних цін кон’юнктурі ринку
(2012 р. – розглянуто та затверджено на Науково-методичній раді ДП «Укрпромзовнішекспертиза»)
metod1Методичні рекомендації по визначенню середньої розрахункової вартості брухту чорних та кольорових металів на внутрішньому ринку (2008 р.). metod2 Аналіз коливань біржових цін на основні кольорові метали і брухт чорних металів в 2004 році. Визначення статистичного інтервалу коливань ринкових цін (2005 р.).
metod3Методичні рекомендації розрахунку ймовірних ринкових цін на продукцію з кольорових металів і сплавів (2004 р.). metod4Кон’юнктура українського ринку послуг з демонтажу і підготовки брухту чорних та кольорових металів до вимог відповідних стандартів (2003 р.).
drawingМетодичні рекомендації з використання коефіцієнтів співвідношення цін на вогнетривку продукцію (алюмосилікатні вогнетриви) та цін на сировину, з якої вона виготовлена (2013 р. – розглянуто та затверджено на Науково-методичній раді ДП «Укрпромзовнішекспертиза»)  

 

 

Share this post