Найпоширеніші питання

Питання № 1: коли буде готова довідка?

Відповідь: термін виконання роботи залежить від завантаження відділу, складності та обсягу роботи, наявності всіх необхідних для роботи матеріалів. Середній термін виконання типової роботи становить: 2-4 робочих дні в звичайному режимі; 1-2 – в терміновому режимі. Термін виконання роботи визначається і узгоджується з виконавцем перед виставленням рахунку.

Питання № 2: як отримати оригінали документів – готовий висновок та бухгалтерські документи (акти виконаних робіт та податкові наклані).

Відповідь: питаннями щодо відправлення готових висновків, а також виписування та відправлення бухгалтерських документів, а саме актів виконаних робіт та податкових накладних, займається секретар підприємства (тел. 044-484-64-83). Вам необхідно, після проплати рахунку та отримання копії висновку, зв’язатись з секретарем та домовитись про спосіб надсилання Вам документів (поштою або кур’єром за ваш рахунок).

Питання № 3: чому я ще не отримав оригінал документу (довідки)? Він давно готовий?

Відповідь: для отримання оригіналу документу необхідно звернутись до секретаря (тел. 044-484-64-83) та домовитись з нею про спосіб відправлення Вам готових документів.