Проблематика використання біржових котирувань

14.03.17

younger_alexIMG_0813_В лютому 2017 року відбувся інформаційний семінар компанії “Кімо” “Зміни в 2017 році. Звітність і контроль фіскальних органів” на якому виступив Голубчик Олександр, керівник відділу аналізу та відображення цінової інформації «Укрпромзовнішекспертизи», з доповіддю на тему – «Проблематика використання біржових котирувань для цілей трансфертного ціноутворення».

Олександр безпосередньо приймав участь в розробці переліку бірж та біржових товарів, що наведені в Постанові КМУ від 8 вересня 2016 р. № 616 «Про затвердження переліку товарів, що мають біржове котирування, та світових товарних бірж для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”».
Тому слухачі семінару змогли отримати практичні рекомендації та поради щодо пошуку та обробки цінової інформації на товари, як на провідних світових біржах, так і в інших джерелах інформації.
В доповіді було розглянуто основні джерела інформації та висвітлено питання пошуку цінової інформації для цілей ТЦУ, а також проблематика роботи з біржовою інформацією, що наведені в переліку КМУ.
«Укрпромзовнішекспертиза» має багаторічний успішний досвід роботи в сфері надання консультаційних послуг по збору, обробці та аналізу цінової інформації з різних джерел, в. т.ч. бірж».